შერჩევის განმეორებითი გამოცხადება
დავალების სახელწოდება: შერჩევა: კონსულტანტი  გ - გარემოს დაცვის ადგილობრივი სპეციალისტი - სატენდერო დოკიმენტაციის მომზადება შესრულებაზე დაფუძნებული კონტრაქტებისათვის (PBM) მცხეთა-მთიანეთის რეგიონში
BBRP/CS/ICS-10
აზიის განვითარების ბანკი წარმოადგენს პროექტის წამყვან დამფინანსებელ პარტნიორს და ახორციელებს მის ადმინისტრირებას არსებული თანა-დამფინანსებლის სახელითაც. თანადამფინანსებლის (AIIB) წესდება ითვალისწინებს უნივერსალურ შესყიდვას და მასზე არ ვრცელდება შეზღუდვა მონაწილეთა ეროვნების მიხედვით.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატავად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: კონსულტანტი  გ - გარემოს დაცვის ადგილობრივი სპეციალისტი - სატენდერო დოკიმენტაციის მომზადება შესრულებაზე დაფუძნებული კონტრაქტებისათვის (PBM) მცხეთა-მთიანეთის რეგიონში.
ინტერესის გამოხატვა წარმოდგენილი უნდა იქნას ინგლისურ ენაზე აზიის განვითარების ბანკის ვებ-გვერდის: https://selfservice.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=155798 მეშვეობით, არაუგვიანეს 2019 წლის 4 დეკემბრისა.

Name of the Assignment: Selection of Consultant C – National Environment Specialist - Development of Bidding Documents for Performance-based Maintenance (PBM) Contracts in Georgia’s Mtskheta-Mtianeti region
Contract No: BBRP/CS/ICS-10
ADB is the lead financing partner for the project and administers it on behalf of the other co-financier. As the Charter of the co-financier AIIB requires universal selection, no nationality restrictions apply.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia invites the eligible consultants to express their interest for the following Consultancy Service: Selection of Consultant C – National Environment Specialist - Development of Bidding Documents for Performance-based Maintenance (PBM) Contracts in Georgia’s Mtskheta-Mtianeti region.
Selection will be done according to Individual Consultant Selection Method (ICS) provided in Guidelines on The Use of Consultants by Asian Development Bank and Its Borrowers (available at http://www.adb.org/documents/guidelines-use-consultants-asian-development-bank-and-its-borrowers)
The proposals will be submitted by means of the ADB web page: https://selfservice.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=155798 not later than December 4, 2019.