კოდა-ფარცხისი-მანგლისი-წალკა-ნინოწმინდის გზის 10 კმ-იანი მონაკვეთის პერიოდული შეკეთების სამუშაოები დასრულდა
26 ივლ, 2023 11:46:03
შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის კოდა-ფარცხისი-მანგლისი-წალკა-ნინოწმინდის საავტომობილო გზის 10 კმ-იანი (კმ24 - კმ34) მონაკვეთის პერიოდული შეკეთების სამუშაოები დასრულდა
პროექტის ფარგლებში, გზის სავალ ნაწილზე დაიგო ასფალტ-ბეტონის საფარი, მოეწყო გვერდულები და საგზაო ნიშნები, მოინიშნა და შემოიფარგლა გზის სავალი ნაწილი
პროექტი სახელმწიფო ბიუჯეტიდან დაფინანსდა და მისმა ღირებულებამ საკონტრაქტო 2.8 მლნ. ლარი შეადგინა
სამუშაოები კომპანია "New Road"-მა შეასრულა
შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის კოდა-ფარცხისი-მანგლისი-წალკა-ნინოწმინდის საავტომობილო გზის 10 კმ-იანი (კმ24 - კმ34) მონაკვეთის პერიოდული შეკეთების სამუშაოები დასრულდა.
პროექტის ფარგლებში, გზის სავალ ნაწილზე დაიგო ასფალტ-ბეტონის საფარი, მოეწყო გვერდულები და საგზაო ნიშნები, მოინიშნა და შემოიფარგლა გზის სავალი ნაწილი.

Periodic repair works of the 10 km section of the Koda-Fartskhisi-Manglisi-Tsalka-Ninotsminda road have been completed
26 July, 2023 11:46:03
The periodical repair works of the 10 km (km24 - km34) section of the Koda-Partskhisi-Manglisi-Tsalka-Ninotsminda secondary road have been completed. As part of the project, an asphalt-concrete surface was laid on the road, sidewalls and traffic signs were arranged, the road was marked and demarcated. The project was financed from the state budget and its contract value was 2.8 million. amounted to GEL. The works were performed by "New Road" company.