23 მარტის 21:00 სთ-იდან 24 მარტის 08:00-სთმდე ლახამულა-დიზის მონაკვეთზე ავტოტრანსპორტის მოძრაობა აკრძალულია
23 მარ, 2021 20:03:01
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ინფორმაციით, ქვისცვენის და ზვავსაშიშროების გამო, შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის  ზუგდიდი-ჯვარი-მესტია-ლასდილის საავტომობილო გზის კმ90-კმ100 (დიზი-ლახამულა) მონაკვეთზე, 23 მარტის 21:00 სთ-იდან 24 მარტის 08:00-სთმდე აკრძალულია ყველა სახის ავტოტრანსპორტის მოძრაობა.

Traffic to be restricted at Lakhamula-Dizi section from 21:00 of March 23 to 08:00 of March 24, 2021
23 March, 2021 20:03:01
According to Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia, due to rock fall and avalanche danger, traffic at km90-km100 (Dizi-Lakhamula) section of Zugdidi-Jvari-Mestia-Lasdili secondary road is restricted for all types of transport from 21:00 of March 23 to 08:00 a.m. of March 24, 2021.