მდ.მტკვარზე და მდ.არაგვზე არსებულ ხიდებზე მოძრაობა ნაწილობრივ შეიზღუდება
2020 წლის 04 ივნისიდან 10 ივნისამდე, მცხეთის მუნიციპალიტეტში, საერთაშორისო მნიშვნელობის თბილისი-სენაკი-ლესელიძის საავტომობილო გზის მე-19 კმ-ზე მდებარე მდინარე მტკვარზე არსებულ სახიდე გადასასვლელზე, კერძოდ ხაშური-თბილისის მიმართულებაზე და 25-ე კმ-ზე არსებულ მდ.არაგვზე არსებულ სახიდე გადასასვლელზე ორივე მიმართულებაზე, ხიდის სავალი ნაწილის მოფრეზვის და მოასფალტების სამუშაოების ჩატარების გამო, მოძრაობა ნაწილობრივ, ერთ ზოლზე შეიზღუდება.
ავტოტრანსპორტის გადაადგილება საპატრულო პოლიციის უშუალო ზედამხედველობით და კოორდინაციით განხორციელდება.

Traffic at the Bridges over River Mtkvari and River Aragvi to be Partly Restricted
From June 4 to June 10 of 2020, pavement milling and asphalt road paving works will be conducted at both directions of the deck of bridges over river Mtkvari, located at km19 of Tbilisi-Senaki-Leselidze international road and a bridge over river Aragvi, located at km25 of Khashuri-Tbilisi road section.  Due to these works traffic at the mentioned bridge crossings of the Mtskheta Municipality will be restricted partly, at one lane.
Movement under the mentioned mode will be conducted with direct supervision and coordination of Patrol Police.