20 აგვ, 2019 17:28:07
ხვალ, 21 აგვისტოს, 11:00 საათზე საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროში, რიკოთის საუღელტეხილო გზის ჩუმათელეთი-ხევის(F1) მონაკვეთის მშენებლობისთვის გამოცხადებულ საერთაშორისო ტენდერში გამარჯვებულ კომპანია “China State  Construction Engineering Corporation Limited”- სა და საავტომობილო გზების დეპარტამენტს შორის ხელშეკრულება გაფორმდება.
ღონისძიებაში მონაწილეობენ: საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრატსრუქტურის მინისტრის პირველი მაოდგილე, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარე ირაკლი ქარსელაძე, თავმჯდომარის მოადგილე ალექსანდრე თევდორაძე და კომპანია “China State  Construction Engineering Corporation Limited”- ს წარმომადგენლები.

20 August, 2019 17:28:07
Tomorrow, on August 21, at 11:00 a.m. Roads Department of Georgia and winner of international bidding – China State Construction Engineering Corporation Limited will sign the contract for construction of Chumateleti-Khevi (F1) section of Rikoti pass road.
Participants of the event: First Deputy Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia, Chairman of Roads Department Irakli Karseladze, Deputy Chairman Aleksandre Tevdoradze and representatives of China State Construction Engineering Corporation Limited.