განცხადება საჯარო განხილვის შესახებ
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ინფორმაციით, 2016 წლის 26 იანვარს 15:00 საათზე, ხობის მუნიციპალიტეტის გამგეობის ადმინისტრაციულ შენობაში (მის: ქ. ხობი, ცოტნე დადიანის ქ. №189) ხობი–ახალსოფელი (სარკინიგზო ბაქანი) საავტომობილო გზის რეაბილიტაციის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების მართვის გეგმის საჯარო განხილვა გაიმართება.
შეხვედრის მიზანია დაგეგმილი სამუშაოების ზემოქმედების არეალში მოქცეული ადგილობრივი მოსახლეობის ინფორმირება.
საზოგადოების წარმომადგენლებს დაგეგმილ საქმიანობასთან დაკავშირებული დოკუმენტაციის გაცნობის საშუალება ექნებათ საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ვებგვერდზე:

22 January, 2016 00:00:00
Roads Department of Georgia makes this announcement to the attention of stakeholders that public consultation on Environmental Management Plan for Rehabilitation of Khobi-Akhalsopheli (Railway Station) km1-km10 the Local Road Section under Third Secondary and  Local Roads Project is planned to be held at the Khobi Municipality (Address: Khobi, Tsotne Dadiani str. №189) 26 January, 2016 at 15:00.
Electronic version of the documents is available at the web page of Roads Department: http://www.georoad.ge/?lang=geo&act=project&func=menu&pid=1392632254