ქვეშეთი-კობის გზის პროექტი
საქართველო აზიის განვითარების ბანკისა და ევროპის რეკონსტრუქციისა და განვითარების ბანკისაგან მიიღებს დაფინანსებას ქვეშეთი-კობის გზის პროექტის განხორციელებისათვის. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ხსენებული პროექტის ფარგლებში შესასყოდი საქონლის, სამუშაოების, საჭირო მომსახურებისა და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებლად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატავად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: პროექტის მართვა და კონტრაქტის ზედამხედველობა
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 72 თვე.
შერჩევა განხორციელდება ხარისხსა და ფასზე დაფუძნებული შერჩევის მეთოდის გამოყენებით აზიის განვითარების ბანკის შესყიდვების სახელმძღვანელოს თანახმად Procurement Regulations for ADB Borrowers (რომელიც განთავსებულია ვებ-გვერდზე: https://www.adb.org/sites/default/files/procurement-regulations-adb-borrowers.pdf).
ინტერესის გამოხატვა წარმოდგენილი უნდა იქნას აზიის განვითარების ბანკის ვებ-გვერდის https://uxdmz06.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=144057  საშუალებით არაუგვიანეს 24 ივლისი 2018 წელი.

KVESHETI-KOBI ROAD PROJECT
Georgia has applied for financing from Asian Development Bank (ADB) and European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) toward the cost of the Kvesheti- Kobi Road Project and intends to apply part of the proceeds of this loan to procure goods, civil works and consulting services under the Project with co-financing of the Georgian Government.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia invites the eligible consultants to express their interest for the following Consultancy Service: Project Management and Contract Supervision.
Approximate duration of the assignment: 72 months.
Selection will be done according to the Quality and Cost Based Selection Method (QCBS) provided in Procurement Regulations for ADB Borrowers (available at https://www.adb.org/sites/default/files/procurement-regulations-adb-borrowers.pdf).