პრეკვალიფიკაციისთვის მოწვევა
ბათუმი (ანგისა) – ახალციხე (ს-1) შიდასახელმწიფოებრივი გზის ხულო – ზარზმას მონაკვეთის (ლოტი-1 Kხულო-გოდერძის უღელტეხილი კმ0+000 – კმ29+372) სარეაბილიტაციო/სამშენებლო სამუშაოები.OF
განცხადების ენა
ქართული
წინადადების წარდგენის ბოლო ვადა
14-მარტი-2017
aდგილობრივი დროით
15:00
განცხადების საკონტაქტო ინფორმაცია
ორგანიზაცია/დეპარტამენტი
სახელი
Mბ-ნი ნუგზარ გასვიანი
თანამდებობა
თავმჯდომარის მოადგილე
მისამართი
12, ალ. ყაზბეგის ავ.
ქალაქი
რეგიონი
საფოსტო კოდი
0160
ქვეყანა
ელექტრონული ფოსტა
ვებსაიტი
www.georoad.ge
დეტალური ინფორმაცია
კონკრეტული შეტყობინება შესყიდვის შესახებ
ICB No.: BARP/CW/ICB-01
სესხი No.: 962
საქართველომ მიიღო სესხი ქუვეითის არაბთა ეკონომიკური განვითარების ფონდიდან ბათუმი-ახალციხის გზის პროექტის (ხულო-გოდერძის მონაკვეთის) განსახორციელებლად.  სესხიდან მიღებული თანხის ნაწილი მოხმარდება BARP/CW/ICB-01 ხელშეკრულებას.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი გეგმავს კონტრაქტორების/ფირმების პრეკვალიფიკაციას  ბათუმი (ანგისა) – ახალციხე (ს-1) შიდასახელმწიფოებრივი გზის ხულო – ზარზმას მონაკვეთის (ლოტი-1 Kხულო-გოდერძის უღელტეხილი კმ0+000 – კმ29+372) სარეაბილიტაციო/სამშენებლო სამუშაოებისათვის. მოსალოდნელია რომ სატენდერო მოწვევა მომზადდება 2017 წლის მაისში.
დაინტერესებულ უფლებამოსილ აპლიკანტებს დამატებითი ინფორმაციის მიღება და პრეკვალიფიკაციის დოკუმენტის გაცნობა  შეუძლიათ საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტში (ქვემოთ იხილეთ მისამართი) 10 საათიდან 17 საათამდე. დაინტერესებულ აპლიკანტებს შეუძლიათ მიიღონ პრეკვალიფიკაციისთვის სრული დოკუმენტაცია ინგლისურ ენაზე უფასოდ (ა) ქვემოთ მითითებულ მისამართზე წერილობითი განცხადების წარმოდგენის შემთხვევაში.
აპლიკანტის წარმომადგენელს კომპაქტ დისკზე ჩაწერილი დოკუმენტაცია გადაეცემა საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ოფისში სამუშაო საათების დროს ან დოკუმენტაციის მიღება შესაძლებელია ელექტრონულად. აპლიკანტებმა უნდა წარმოადგინონ წერილობითი განცხადება შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: ინფო@გეოროად.გე და მოთხოვნის შემდეგ დოკუმენტაცია გადაეგზავნება ელექტრონულად იმეილზე. თუმცა ამ შემთხვევაში თავად აპლიკანტს ეკისრება დოკუმენტაციის წარმატებით მიღების პასუხისმგებლობა.
აპლიკაციები პრეკვალიფიკაციისთვის წარმოდგენილი უნდა იქნას დალუქული კონვერტებით ქვემოთ მითითებულ მისამართზე 2017 წლის 14 მარტის 15 საათისთვის ადგილობრივი დროით და უნდა იქნას გარკვევით მითითებული “პრეკვალიფიკაციისთვის აპლიკაცია E- ბათუმი (ანგისა) – ახალციხის (ს-1) შიდასახელმწიფოებრივი გზის ხულო – ზარზმას მონაკვეთის (ლოტი-1 Kხულო-გოდერძის უღელტეხილი კმ0+000 – კმ29+372) სარეაბილიტაციო/სამშენებლო სამუშაოებისათვის, ბათუმი-ახალციხის გზის პროექტის ფარგლებში პრეკვალიფიკაციის No.: BARP/CW/ICB-01”.

ICB No.: BARP/CW/ICB-01
Georgia has received a loan from the Kuwait Fund for Arab Economic Development (KFAED) toward the cost of the Batumi-Akhaltsike Road Project (Khulo-Goderdzi Section), and it intends to apply part of the proceeds of this loan to payments under the contracts for BARP/CW/ICB-01). The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia intends to prequalify contractors and/or firms for REHABILITATION/RECONSTRUCTION WORKS OF BATUMI (ANGISA) – AKHALTSIKHE (S-1) SECONDARY ROAD KHULO – ZARZMA SECTION (Lot-1 Khulo-Goderdzi Pass km0+000 – km29+372). It is expected that invitation for bid will be made in May, 2017.
Interested eligible Applicants may obtain further information from and inspect the prequalification document at the Roads Department of the MRDI (address below) from 10:00am to 17:00pm. A complete set of the prequalification document in English Language may be obtained by interested Applicants free of charge (a) on the submission of a written application to the address below.
The document will be provided to the representative of an Applicant on a CD at the office of Roads Department of Georgia during the office hours or alternatively the PQD can be obtained electronically. The applicants may submit a written application described above to the following e-mail address: info@georoad.ge and upon request, the PQD will be sent to the applicant electronically, through e-mail; but in case of electronic submission, all responsibility of successful receipt of the documents lies solely with the applicant.
Applications for prequalification should be submitted in sealed envelopes, delivered to the address below by 14th March 2017, 15:00 Local Time and be clearly marked "Application to Prequalify for REHABILITATION/RECONSTRUCTION WORKS OF BATUMI (ANGISA) – AKHALTSIKHE (S-1) SECONDARY ROAD KHULO – ZARZMA SECTION (Lot-1 Khulo-Goderdzi Pass km0+000 – km29+372) Under Batumi-Akhaltsike Road Project (Khulo-Goderdzi Section, Invitation for Prequalification No.: BARP/CW/ICB-01."