კრედიტის/სესხის No.: არ არის განსაზღვრული
დავალების სახელწოდება: E-60 ჩქაროსნული მაგისტრალის ზემო ოსიაური-ჩუმათელეთის (რიკოთის გვირაბის აღმოსავლეთ პორტალის მონაკვეთი) სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა (I ლოტი - კმ0 -კმ5+800) (II ლოტი - კმ5+800 - კმ14+066)
კონტრაქტი/ RFP No:  EWHCIP/CS/QCBS-01
საიდენტიფიკაციო No:  EWHCIP PP, საკონსულტაციო მომსახურება, პუნქტი #1.1
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტმობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: E-60 ჩქაროსნული მაგისტრალის ზემო ოსიაური-ჩუმათელეთის (რიკოთის გვირაბის აღმოსავლეთ პორტალის მონაკვეთი) სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა (I ლოტი - კმ0 -კმ5+800) (II ლოტი - კმ5+800 - კმ14+066)”.
დაინტერესებულმა კომპანიებმა უნდა წარმოადგინონ აღნიშნული მომსახურების გასაწევად საჭირო გამოცდილების დამადასტურებელი ინფორმაცია. ინტერესთა გამოხატვის წერილს თან უნდა დაერთოს შემდეგი: კონსულტანტის კორპორატიული პროფილი და შესაბამისი გამოცდილება დავალებასთან მიმართებაში, ძირითად თანამშრომელთა კვალიფიკაცია და გამოცდილება.
• მსგავსი გამოცდილება ავტომაგისტრალის მშენებლობის ზედამხედველობის დავალებებში ბოლო 5 წლის განმავლობაში (დავალებები დასრულებული 2011 წელს ან მას შემდეგ).
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 48 თვე ( I ლოტის მშენებლობისთვის 24 თვე+12 თვე დეფექტების აღმოფხვრის პერიოდი, II ლოტი – 36 თვე+12 თვე დეფექტების აღმოფხვრის პერიოდი).
დავალების ტექნიკური დავალების ჩამოტვირთვა შესაძლებელია ქვემოთ მითითებული ლინკით:
https://www.dropbox.com/s/to7xacwzl95l9xb/Terms%20of%20Reference%20for%20Supervision%20of%20Zemo%20Osiauri-Rikoti%20Tunnel%20as%20advertised.pdf?dl=0
ინტერესის გამოხატვა წერილობითი სახით წარმოდგენილ უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე (პირადად, ფოსტის, ფაქსის ან ელექტრონული ფოსტის საშუალებით) არაუგვიანეს 2016 წლის 2 თებერვლის, 17:00 საათისა.

Georgia has received parallel financing from the World Bank and European Investment Bank towards the cost of the East-West Highway Corridor Improvement Project and intends to apply part of the proceeds to payments for goods, works, and related services and consulting services to be procured under this project, which will be jointly financed by the Government of Georgia.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services: “SUPERVISION OF CONSTRUCTION WORKS FOR UPGRADING E-60 HIGHWAY ZEMO OSIAURI – CHUMATELETI (Rikoti Tunnel East Portal section) (Lot-1 - km0-km5+800) (Lot-2 - km5+800-km14+066)”
• Similar experience in Supervision of Highway Construction Assignments during last 5 years (assignments completed in or after 2011);
Estimated duration of assignment is 48 months (24 months + 12 month DLP for Construction of Lot I, 36 months + 12 month DLP Lot II).
The Terms of Reference for the subject assignment can be downloaded from the following link:
https://www.dropbox.com/s/to7xacwzl95l9xb/Terms%20of%20Reference%20for%20Supervision%20of%20Zemo%20Osiauri-Rikoti%20Tunnel%20as%20advertised.pdf?dl=0
Expressions of Interest electronically or in printed materials must be delivered to the address below not later than February 2, 2016, 17:00 hours.