დავალების სახელწოდება:   ხარჯთაღმრიცხველი
საქართველოს რეგიონული განვითარების და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს ინდივიდუალურ კონსულტანტებს (კონსულტანტებს) ინტერესის გამოსახატად შემდეგი მომსახურების გასაწევად: ხარჯთაღმრიცხველი.
კონსულტანტის შერჩევა მოხდება ინდივიდუალური კონსულტანტის შერჩევის  მეთოდით მსოფლიო ბანკის ინსტრუქციებით განსაზღვრული პროცედურების შესაბამისად: მსოფლიო ბანკის სესხის ამღების მიერ კონსულტანტების შერჩევა და დაქირავება, 2011 წლის იანვარის გამოცემა.
-           კვალიფიცირებული პროფესიონალი ინჟინერი სულ მცირე 10 წლის გამოცდილებით, მათ შორის სულ მცირე 5 წლის გამოცდილება ერთეული ფასების გაანგარიშებაში;
-           ინგლისურ ენის ცოდნა ჩაითვლება უპირატესობად;
ინტერესის გამოხატვა და კანდიდატთა ბიოგრაფიული მონაცემების (CV) ელექტრონული ან ბეჭდური ვერსია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე არაუგვიანეს 2015 წლის 25 სექტემბრის 17:00 საათისა.

Assignment Title: Cost Estimator
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites Individual Consultants (Consultants) to express their interest in providing the following services: Cost Estimator.
The Cost Estimator will be selected under “Individual Consulting Services” selection method for a time-based contract, as described in the World Bank’s Guidelines: Selection and Employment of Consultants [under IBRD Loans and IDA Credits & Grants] by World Bank Borrowers, January 2011 (“Consultant Guidelines”).
-    Qualified professional engineer with at least 10 years of experience, including at least 5 year experience in calculation of unit rates;
-    Knowledge of English language will be a plus;
Cover letter and CVs of candidates must be submitted either as a hard copy or electronically to the address below not later than, September 25, 2015, 17:00 hours.