დავალების სახელწოდება:  შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში სარეაბილიტაციო გზის მონაკვეთებზე სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა
კონტრაქტი/ RFP No:  SLRP III/CS/QCBS-02
საიდენტიფიკაციო No:  SLRP III PP, პუნქტი #24
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტმობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში სარეაბილიტაციო გზის მონაკვეთებზე სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა”
• მსგავსი გამოცდილება ბოლო 7 წლის განმავლობაში (მაგ. 2007 წლის იანვრიდან).
ინტერესის გამოხატვა წერილობითი სახით წარმოდგენილ უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე (პირადად, ფოსტის, ფაქსის ან ელექტრონული ფოსტის საშუალებით) არაუგვიანეს 2014 წლის 22 ივლისის, 17:00 საათისა.

Assignment Title: Supervision of construction works for rehabilitation of road sections under the Secondary and Local Roads Project III
Contract/RFP No: SLRPIII/CS/QCBS-02
Reference No. SLRPIII PP, Item No.24
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services: “Supervision of construction works for rehabilitation of road sections under the Secondary and Local Roads Project III”.
- Similar experience within the last 7 years (i.e. since January 2007).
- General experience.
Expressions of interest must be delivered in a written form to the address below (in person, or by mail, or by fax, or by e-mail) by July 22, 2014, 17:00 hours.