თბილისის შემოვლითი გზის (მე-4 და მე-5 ლოტი) პროექტი
დავალების სახელწოდება: თბილისის შემოვლითი გზის მე-4 და მე-5 ლოტების სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა
TBP/CS/QCBS-01
საქართველო გეგმავს აზიის განვითარების ბანკისაგან მიიღოს დაფინანსება თბილისის შემოვლითი გზის (მე-4 და მე-5 ლოტი) პროექტის განხორციელებისათვის. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ზემოხსენებული კონტრაქტის ფარგლებში გადახდების განსახორციელებლად.
საქართველოს ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატავად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: თბილისის შემოვლითი გზის მე-4 და მე-5 ლოტების სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 90 თვე.
შერჩევა განხორციელდება კონსულტანტის ხარისხსა და ფასზე დაფუძნებული მეთოდის გამოყენებით აზიის განვითარების ბანკის შესყიდვების დირექტივების შესაბამისად, რომელიც განთავსებულია შემდეგ მისამართზე:
https://www.adb.org/sites/default/files/procurement-directive-adb-borrowers.pdf
ინტერესის გამოხატვა წარმოდგენილი უნდა იქნას ინგლისურ ენაზე აზიის განვითარების ბანკის ვებ-გვერდის მეშვეობით, არაუგვიანეს 2026 წლის 21 აპრილისა: https://selfservice.adb.org/OA_HTML/OA.jsp?OAFunc=XXCRS_CSRN_PROFILE_PAGE&selNo=222676

Tbilisi Bypass Project (Lots 4 and 5)
Name of the Assignment: Consulting Services for Construction Supervision of Tbilisi Bypass Lots 4 and 5
Contract No: TBP/CS/QCBS-01
Georgia will recieve financing from Asian Development Bank (ADB) toward the cost of the Tbilisi Bypass Project (Lots 4 and 5) and intends to apply part of the proceeds of this financing to the payments under the Contract named above.
The Roads Department of the Ministry of Infrastructure of Georgia invites the eligible consultants to express their interest for the following Consultancy Service: Consulting Services for Construction Supervision of Tbilisi Bypass Lots 4 and 5
Approximate duration of the assignment: 90 months.
Selection will be done according to the Quality and Cost-Based Selection (QCBS) provided in Procurement Directive for ADB Borrowers (available at: https://www.adb.org/sites/default/files/procurement-directive-adb-borrowers.pdf )