ხევი-არგვეთას გსმ პროექტის F3 მონაკვეთის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის ამსახველი გეგმები
20 დეკ, 2018 16:38:16
საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტში მიმდინარეობს ადმინისტრაციული წარმოება განსაკუთრებული სახელმწიფოებრივი და საზოგადოებრივი მნიშვნელობის პროექტის - ხევი-არგვეთას გზის მშენებლობის პროექტით გათვალისწინებული F3 მონაკვეთის გზის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის მიზნით.
დაინტერესებული პირებს უფლება აქვთ გამოქვეყნებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში საკადასტრო აღწერის კონკრეტული შედეგების გადამოწმების მოთხოვნით მიმართონ საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტს. მის.: ქ. თბილისი, ა. ყაზბეგის გამზირი N12.

Plans reflecting factual location of land plots included in the right of way of F3 section under Khevi-Argveta project of special state importance
20 December, 2018 16:38:16
In order to determine factual location of land plots included in the right of way of F3 section envisaged by the construction project of Khevi-Argveta road, which is the project of special state and public importance, administrative proceedings are ongoing at Roads Department of Georgia.
Stakeholders have the right to apply to Roads Department, address: Tbilisi, A. Kazbegi Avenue N12, in order to verify specific results of cadastral description within 10 calendar days from publication.