დავალების სახელწოდება: E-60 ჩქაროსნული მაგისტრალის (ნატახტარი–აგარას მონაკვეთი კმ28 – კმ114) საგზაო უსაფრთხოების გაუმჯობესების და მისასვლელი გზების მოწყობის სამუშაოების ზედამხედველობა
კონტრაქტი/ RFP No:  EWHIP-4/CS/CQS-07
საქართველომ მსოფლიო ბანკისგან მიიღო დაფინანსება აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის გაუმჯობესების მეოთხე პროექტისთვის. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ხსენებული პროექტის ფარგლებში შესასყიდი საქონლის, სამუშაოების, საჭირო მომსახურებისა და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებლად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: „E-60 ჩქაროსნული მაგისტრალის (ნატახტარი–აგარას მონაკვეთი კმ28 – კმ114) საგზაო უსაფრთხოების გაუმჯობესების და მისასვლელი გზების მოწყობის სამუშაოების ზედამხედველობა“.
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 6 თვე + 12 თვე დეფექტებზე პასუხისმგებლობის პერიოდი.
• ანალოგიური გამოცდილება - გზების რეაბილიტაციის ან მშენებლობის სამუშაოების ზედამხედველობის გამოცდილება ბოლო 5 წლის განმავლობაში (2012 წლის 1 იანვრიდან).
საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იტოვებს უფლებას გადაამოწმოს წარმოდგენილი საბუთები და მოპოვებული ინფორმაცია გამოიყენოს შეფასების მიზნებისთვის.
ინტერესის გამოხატვის ელექტრონული ან ბეჭდური ვერსია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე არაუგვიანეს 2017 წლის 18 დეკემბრის 17:00 საათისა.

Assignment Title: Supervision of Works for Road Safety Improvements and Access Roads of Existing E-60 Highway (km28 – km114 Natakhtari – Agara Section)
Contract/RFP No: EWHIP-4/CS/CQS-07
Georgia has received financing from the World Bank towards the cost of the Fourth East-West Highway Improvement Project (EWHIP-4) and intends to apply part of the proceeds to payments for goods, works, and related services and consulting services to be procured under this project which will be jointly financed by the Government of Georgia.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consulting companies to express their interest in providing the following services: “Supervision of Works for Road Safety Improvements and Access Roads of Existing E-60 Highway (km28 – km114 Natakhtari – Agara Section)”.
The estimated duration of assignment is 6 months for works + 12 months of Defects Liability Period.
Expressions of Interest electronically or in printed materials must be delivered to the address below not later than December 18, 2017, 17:00 hours.