დავალების სახელწოდება: „სამუშაოების ზედამხედველობა თბილისი-სენაკი-ლესელიძის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის კმ 115 - კმ 121.3 მონაკვეთის განათების ქსელის მონტაჟისთვის აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის გაუმჯობესების პროექტის (EWHIP-4) ფარგლებში“
კონტრაქტი/ RFP No:  EWHIP-4/CS/CQS-08
საქართველომ მსოფლიო ბანკისგან მიიღო დაფინანსება აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის გაუმჯობესების მეოთხე პროექტისთვის (EWHIP-4). აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ხსენებული პროექტის ფარგლებში შესასყიდი საქონლის, სამუშაოების, საჭირო მომსახურებისა და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებლად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: „სამუშაოების ზედამხედველობა თბილისი-სენაკი-ლესელიძის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის კმ 115 - კმ 121.3 მონაკვეთის ნაგათების ქსელის მონტაჟისთვის აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის გაუმჯობესების პროექტის (EWHIP-4) ფარგლებში“.
• მსგავსი გამოცდილება - სამუშაოების ზედამხედველობის განხორციელება გზების რეაბილიტაციის ან მშენებლობის ან განათების პროექტების ფარგლებში ბოლო 5 წლის განმავლობაში (2012 წლის პირველი იანვრიდან).
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 5 თვე+12 თვე დეფექტებზე პასუხისმგებლობის პერიოდი.
ინტერესის გამოხატვის ელექტრონული ან ბეჭდური ვერსია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე არაუგვიანეს 2017 წლის 06 დეკემბრის 17:00 საათისა.

Credit / Loan No. IDA 5245-GE; IBRD-8263-GE
Assignment Title: Supervision of Works for Road Lighting Network Installation for Tbilisi-Senaki-Leselidze Highway km 115 – km121.3
Contract/RFP No: EWHIP-4/CS/QCBS-08
Georgia has received financing from the World Bank towards the cost of the Fourth East West Highway Improvement Project (EWHIP-4)  and intends to apply part of the proceeds to payments for goods, works, and related services and consulting services to be procured under this project, which will be jointly financed with the Government of Georgia.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services: “Supervision of Works for Road Lighting Network Installation for Tbilisi-Senaki-Leselidze Highway km 115 – km121.3”.
Interested companies shall provide information demonstrating that they have the necessary experience to perform the aforesaid services. Expressions of interest should cover, but not limited to: experience relevant to the project activities, company’s general staff capacities, corporate profile.
• Similar experience, i.e. Supervision works for road rehabilitation or construction or lighting projects within the last 5 years (i.e. since January 01, 2012).
Estimated duration of assignment is 5 months+12 months Defects Liability Period.
Expressions of Interest electronically or in printed materials must be delivered to the address below not later than December 06, 2017, 17:00 hours.