პროექტის No.: P148048
დავალების სახელწოდება: სამუშაოების ზედამხედველობა 15 გზის მონაკვეთის რეაბილიტაციისათვის შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში (SLRP III)
კონტრაქტი/ RFP No:  SLRP III/CS/QCBS-10
საქართველომ მსოფლიო ბანკისგან მიიღო დაფინანსება შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტისთვის. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ხსენებული პროექტის ფარგლებში შესასყიდი საქონლის, სამუშაოების, საჭირო მომსახურებისა და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებლად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: „სამუშაოების ზედამხედველობა 15 გზის მონაკვეთის რეაბილიტაციისათვის შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში“.
• მსგავსი გამოცდილება - სამუშაოების ზედამხედველობის განხორციელება გზების რეაბილიტაციის ან მშენებლობის  პროექტების ფარგლებში ბოლო 5 წლის განმავლობაში (2012 წლის პირველი იანვრიდან).
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 34 თვე.
მოცემული მომსახურების ტექნიკური დავალება იხილეთ შემდეგ ბმულზე: https://www.dropbox.com/sh/d95fhj3rf9ukmo8/AABpMWlFeelO-yEx_rI6rVZRa?dl=0
კონსულტანტის შერჩევა მოხდება კონსულტანტის კვალიფიკაციისა  და ღირებულების შერჩევის მეთოდით მსოფლიო ბანკის შესყიდვის სახელმძღვანელოში განსაზღვრული პროცედურების შესაბამისად: მსოფლიო ბანკის სესხის ამღების მიერ კონსულტანტების შერჩევა და დაქირავება (2011 წლის იანვრის გამოცემა, განახლებული 2014 წლის ივლისში).
ინტერესის გამოხატვის ელექტრონული ან ბეჭდური ვერსია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე არაუგვიანეს 2017 წლის 20 ნოემბრის 17:00 საათისა.

Assignment Title: Supervision of Works for rehabilitation of 15 road sections under the Third Secondary and Local Roads Project (SLRPIII)
Contract/RFP No: SLRPIII/CS/QCBS-10
Georgia has received financing from the World Bank towards the cost of the Third Secondary and Local Roads Project and intends to apply part of the proceeds to payments for goods, works, and related services and consulting services to be procured under this project, which will be jointly financed with the Government of Georgia.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services: “Supervision of Works for rehabilitation of 15 road sections under the Third Secondary and Local Roads Project”.
Interested companies shall provide information demonstrating that they have the necessary experience to perform the aforesaid services. Expressions of interest should cover, but not limited to: experience relevant to the project activities, key staff resources and qualification, corporate profile.
• Similar experience, i.e. Supervision works for road rehabilitation or construction projects within the last 5 years (i.e. since January 01, 2012).
Estimated duration of assignment is 34 months.
The Terms of Reference for the subject assignment is available at the following link: https://www.dropbox.com/sh/d95fhj3rf9ukmo8/AABpMWlFeelO-yEx_rI6rVZRa?dl=0
Expressions of Interest electronically or in printed materials must be delivered to the address below not later than November 20, 2017, 17:00 hours.