დავალების სახელწოდება: ძირულა-ხარაგაული-მოლითი-ფონა-ჩუმათელეთი შიდასახელმწიფოებრივი გზის რეაბილიტაციის ზედამხედველობა
კონტრაქტი/RFP No:  SRP/CS/QCBS-01
საქართველომ აზიის განვითარების ბანკისაგან მიიღო დაფინანსება შიდასახელმწიფოებრივი გზების გაუმჯობესების პროექტის განხორციელებისათვის. აღნიშნული დაფინანსების გარკვეული ნაწილი გამოყენებული იქნება ხსენებული პროექტის ფარგლებში შესასყოდი საქონლის, სამუშაოების, საჭირო მომსახურებისა და საკონსულტაციო მომსახურების ხარჯების ასანაზღაურებლად, რაც საქართველოს მთავრობის თანადაფინანსებით მოხდება.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: ძირულა-ხარაგაული-მოლითი-ფონა-ჩუმათელეთი შიდასახელმწიფოებრივი  გზის რეაბილიტაციის ზედამხედველობა

Name of the Assignment: Supervision of Rehabilitation of Dzirula-Kharagauli-Moliti-Pona-Chumateleti Secondary Road
Contract/ RFP No:  SRP/CS/QCBS-01
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia invites the eligible consultants to express their interest for the following Consultancy Service: Supervision of Rehabilitation of Dzirula-Kharagauli-Moliti-Pona-Chumateleti Secondary Road.
Approximate duration of the assignment: 51 months.
Selection will be done according to the Quality and Cost Based Selection method (QCBS) provided in Guidelines on The Use of Consultants by Asian Development Bank and Its Borrowers (available at http://www.adb.org/documents/guidelines-use-consultants-asian-development-bank-and-its-borrowers)
The Expressions of Interest will be submitted by means of the ADB web page: https://uxdmz06.adb.org/OA_HTML/OA.jsp?OAFunc=XXCRS_CSRN_PROFILE_PAGE&selNo=137763 not later than October 12, 2017.