დავალების სახელწოდება: საქართველოს საგზაო სექტორისათვის ტექნიკური რეგულაციების (ინსტრუქცია ნორმატივები და ..) შექმნა, განახლება და მათი ჰარმონიზაცია ევროკავშირის სტანდარტებთან
კონტრაქტი/ RFP No:  RCIP/CS/QCBS-18
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტმობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: საქართველოს საგზაო სექტორისათვის ტექნიკური რეგულაციების (ინსტრუქცია ნორმატივები და ა.შ.) შექმნა, განახლება და მათი ჰარმონიზაცია ევროკავშირის სტანდარტებთან„
დავალების სავარაუდო ხანგრძლივობაა 18 თვე.
ინტერესის გამოხატვა წერილობითი სახით წარმოდგენილ უნდა იქნას აზიის განვითარების ბანკის ვებ-გვერდის მეშვეობით https://uxdmz06.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=126182 არაუგვიანეს 2016 წლის 15 მარტისა.

Credit/Loan No2843-GEO
Name of the Assignment: CONSULTING SERVICES FOR INNOVATION AND HARMONIZATION OF GEORGIAN ROAD TECHNICAL REGULATIONS ACCORDING TO EU STANDARDS
Contract/ RFP No:  RCIP/CS/QCBS-18
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia invites the eligible consultants to express their interest for the following Consultancy Service INNOVATION AND HARMONIZATION OF GEORGIAN ROAD TECHNICAL REGULATIONS ACCORDING TO EU STANDARDS.
Approximate duration of the assignment: 18 months.
The Expressions of Interest will be submitted by means of the ADB web page: https://uxdmz06.adb.org/OA_HTML/adb/xxcrs/jsp/ADBCsrnFwd.jsp?sel=126182 not later than March 15, 2016.