დავალების სახელწოდება:  შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში ახმეტა–თელავი–ბაკურციხის შიდასახელმწიფოებრივი გზის მონაკვეთებზე ბაკურციხე–გურჯაანის ახალი შემოვლითი გზის სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა (პროექტირება–მშენებლობის კონტრაქტის მეთოდოლოგიის გამოყენებით)
კონტრაქტი/ RFP No:  SLRP III/CS/QCBS-05
საიდენტიფიკაციო No:  SLRP III PP, პუნქტი #31
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტმობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში ახმეტა–თელავი–ბაკურციხის შიდასახელმწიფოებრივი გზის მონაკვეთებზე ბაკურციხე–გურჯაანის ახალი შემოვლითი გზის სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა (პროექტირება–მშენებლობის კონტრაქტის მეთოდოლოგიის გამოყენებით)”.
• მსგავსი გამოცდილება ბოლო 7 წლის განმავლობაში (მაგ. 2008 წლის იანვრიდან): გზების სამშენებლო სამუშაოების ზედამხედველობა პროექტირება–მშენებლობის კონტრაქტის მეთოდოლოგიით.
ინფორმაციის მიღება შესაძლებელია ქვემოთ მითითებულ მისამართზე სამუშაო საათებში 09:00-დან 17:00 საათამდე.
ინტერესის გამოხატვა წერილობითი სახით წარმოდგენილ უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე (პირადად, ფოსტის, ფაქსის ან ელექტრონული ფოსტის საშუალებით) არაუგვიანეს 2015 წლის 15 ივისის, 17:00 საათისა.

Assignment Title:  Supervision of Construction (Under Design-and-Build Contracting Methodology) of New Gurjaani-Bakurtsikhe Bypass section of Akhmeta-Telavi-Bakurtsikhe Secondary Road under the Third Secondary and Local Roads Project (SLRPIII)
Contract/RFP No: SLRPIII/CS/QCBS-05
Reference No. SLRPIII PP, Item No.31
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services: “Supervision of Construction (under Design-and-Build Contracting Methodology) of New Gurjaani-Bakurtsikhe Bypass section of Akhmeta-Telavi-Bakurtsikhe Secondary road under the Third Secondary and Local Roads Project (SLRPIII)”.
• Similar experience within the last 7 years (i.e. assignments completed since January 2008) in the Supervision of Construction of Roads under the Design-and-Build Contracting Methodology.
Only the assignments submitted in the Form provided above will be taken into consideration.
Expressions of interest must be delivered in a written form to the address below (in person, or by mail, or by fax, or by e-mail) by June 15, 2015, 17:00 hours.