დავალების სახელწოდება:  დეტალური პროექტისა და სატენდერო დოკუმენტაციის მომზადება 10 გზის მონაკვეთის რეაბილიტაციისათვის შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში (SLRP III)
კონტრაქტი/ RFP No:  SLRP III/CS/QCBS-01
საიდენტიფიკაციო No:  SLRP III PP, პუნქტი #27
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება – საქართველოს საავტმობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს უფლებამოსილ კონსულტანტებს ინტერესის გამოსახატად შემდეგი საკონსულტაციო მომსახურების გასაწევად: ”დეტალური პროექტისა და სატენდერო დოკუმენტაციის მომზადება 10 გზის მონაკვეთის რეაბილიტაციისათვის (დაახლოებით 100კმ) შიდასახელმწიფოებრივი და ადგილობრივი გზების მესამე პროექტის ფარგლებში”.
•           მსგავსი გამოცდილება ბოლო 7 წლის განმავლობაში (მაგ. 2007 წლის იანვრიდან).
ინტერესის გამოხატვა წერილობითი სახით წარმოდგენილ უნდა იქნას ქვემოთ მითითებულ მისამართზე (პირადად, ფოსტის, ფაქსის ან ელექტრონული ფოსტის საშუალებით) არაუგვიანეს 2014 წლის 22 ივლისის, 17:00 საათისა.

Assignment Title:  Preparation of Detailed Design and Bidding Documents for Rehabilitation of    10 road sections under the Third Secondary and Local Roads Project (SLRPIII)
Contract/RFP No: SLRPIII/CS/QCBS-01
Reference No. SLRPIII PP, Item No.27
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible consultants to express their interest in providing the following services:  “Preparation of Detailed Design and Bidding Documents for Rehabilitation of 10 Road Sections (appr. 100 km) under the Third Secondary and Local Roads Project”.
Expressions of interest must be delivered in a written form to the address below (in person, or by mail, or by fax, or by e-mail) by  July 22, 2014, 17:00 hours.