ინდივიდუალური კონსულტანტის შერჩევა გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მომზადებისთვის   გურჯაანი - ბაკურციხის შემოვლითი გზის მშენებლობისთვის
აქართველომ მიიღო სესხი რეკონსტრუქციის და განვითარების საერთაშორისო ბანკისგან (IBRD) კახეთის რეგიონული გზების გაუმჯობესების პროექტისთვის (სესხი #7802-GE) და გეგმავს ინდივიდუალური კონსულტანტის დაქირავებას საკონსულტაციო მომსახურებისათვის - გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მომზადება გურაჯაანი-ბაკურციხის შემოვლითი გზის მშენებლობისთვის.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი იწვევს ინდივიდუალურ კონსულტანტებს ზემოთ მოცემული მომსახურების შესასრულებლად. დაინტერესებულმა კონსულტანტებმა უნდა წარმოადგინონ ინფორმაცია რომელიც დაადასტურებს მათ კვალიფიკაციას მოცემული მომსახურების შესასრულებლად (შესრულებული ანალოგიური პროექტების აღწერა, გამოცდილება გზის მონაკვეთებისთვის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მომზადებში და ა.შ.)
აღნიშნული საკონსულტაციო მომსახურების გრაფიკი – კონტრაქტის დაწყება: მარტი, 2014 – კონტრაქტის დასრულება: მაისი, 2014.
ინტერესის გამოხატვა, CV-სთან და შესაბამის დოკუმენტაციასთან ერთად უნდა გამოაგზავნოთ ფაქსით, ელექტრონული ფოსტით ან მოიტანოთ ქვემოთ მითითებულ მისამართზე არაუგვიანეს 2014 წლის 14 მარტის 17:00 საათისა.
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი.

Selection of Individual Consultant for Preparation of Environmental Impact Assessment for Construction of Gurjaani-Bakurtsikhe Bypass Road
Georgia has received a loan from the International Bank for Reconstruction and Development (IBRD) towards the cost of Kakheti Regional Roads Improvement Project (Loan No.:7802-GE) and intends to hire the services of an individual consultant for Preparation of Environmental Impact for Construction of  Gurjaani-Bakurtsikhe Bypass Road.
The Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia (RDMRDI) now invites eligible individual consultants to express their interest in providing the above-mentioned services. Interested individuals must provide information indicating that they are qualified to perform the services (description of similar assignments, experience in preparation of environmental impact assessments for road sections, etc).
Schedule of Consultancy Services - Contract start: March, 2014 - Contract finish: May, 2014.
Expressions of interest accompanied by completed CVs and other relevant information should be faxed,  e-mailed or delivered to the address below not later than March 14, 2014, 17:00