მცხეთა–სტეფანწმინდა–ლარსის გზის 94-ე კმ-ზე სამაშველო ვერტმფრენის ჩამოვარდნის გამო ავტოტრანსპორტის მოძრაობა დროებით აკრძალულია
29 ივლ, 2022 18:03:35
გუდაურში, საერთაშორისო მნიშვნელობის მცხეთა–სტეფანწმინდა–ლარსის საავტომობილო გზის 94-ე კილომეტრთან, შინაგან საქმეთა სამინისტროს სასაზღვრო პოლიციის კუთვნილი ვერტმფრენის ჩამოვარდნის გამო, გზის აღნიშნულ მონაკვეთზე, სამაშველო ღონისძიებების დასრულებამდე, დროებით  ყველა სახის ავტოტრანსპორტის მოძრაობა აკრძალულია.

Due to the crash of a rescue helicopter on the 94th km of the Mtskheta-Stephantsminda-Larsi road, traffic is temporarily restricted
29 July, 2022 18:03:35
In Gudauri, near the 94th kilometer of the Mtskheta-Stefantsminda-Larsi international road, due to the crash of the helicopter belonging to the Border Police of the Ministry of Internal Affairs, all types traffic is temporarily restricted on the mentioned section of the road until the rescue measures are completed.