საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტთან გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძველზე შპს „ლ ენდ ლ“, შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის თბილისი-სენაკი-ლესელიძის საავტომობილო გზის 101-ე კილომეტრზე, ქარელის საავტომობილო გზის მე-3 კილომეტრზე, ჭავჭავაძის ქუჩაზე აწარმოებს ლითონის მილის მოწყობის სამუშაოებს.
დროის ამ პერიოდში აღნიშნულ მონაკვეთზე იკრძალება ყველა სახის ავტოტრანსპორტის მოძრაობა; სატრანსპორტო ნაკადის მოძრაობა გადაერთვება ადგილობრივი მნიშვნელობის საავტომობილო გზაზე.
აღნიშნული რეჟიმით მოძრაობა განხორციელდება შსს-ს შესაბამისი რეგიონალური ქვედანაყოფების უშუალო ზედამხედველობით და კოორდინაციით.

Restrictions to be imposed on km 3 of Kareli road on September 24-25
On the basis of the agreement signed between the Roads Department of Georgia and LTD L&L, L&L is arranging the metal pipe on Chavchavadze street of km 3 of Kareli road of km 101 of Tbilisi-Senaki-Leselidze international road.
During this period, traffic for all types of vehicles is restricted on the mentioend section. Traffic flow will be diverted to the local road.
The movement will be carried out under the direct supervision and coordination of the relevant regional subdivisions of the Ministry of Internal Affairs.