ბრძანება ხიდისთავი-ატენი-ბოშურის საავტომობილო გზის კმ1-კმ12,4 მონაკვეთის რეაბილიტაციის პროექტით გათვალისწინებული გზის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის მიზნით ადმინისტრაციული წარმოების დაწყების შესახებ
16 ივნ, 2020 20:09:27
განსაკუთრებული სახელმწიფოებრივი და საზოგადოებრივი მნიშვნელობის
პროექტის - შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის შიდასახელმწიფოებრივი
მნიშვნელობის ხიდისთავი-ატენი-ბოშურის საავტომობილო გზის კმ1-კმ12,4
მონაკვეთის რეაბილიტაციის პროექტით გათვალისწინებული გზის განთვისების
ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის
მიზნით ადმინისტრაციული წარმოების დაწყების შესახებ
ბრძანება განსაკუთრებული სახელმწიფოებრივი და საზოგადოებრივი მნიშვნელობის პროექტის - შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის ხიდისთავი-ატენი-ბოშურის საავტომობილო გზის კმ1-კმ12,4 მონაკვეთის რეაბილიტაციის პროექტით გათვალისწინებული გზის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის მიზნით ადმინისტრაციული წარმოების დაწყების შესახებ.

Order on the Commencement of Administrative Proceedings to Determine the Actual Location of Land Plots Included in the Right-of-way of Rehabilitation Project of km1-km12.4 of Khidistavi-Ateni-Boshuri Road
16 June, 2020 20:09:27
Order on the commencement of administrative proceedings for the purpose of determining the actual location of the right-of-way of land plots envisaged by the rehabilitation project of the km1-km12.4 section of the Khidistavi-Ateni-Boshuri road of special state and public importance.