ბრძანება აჩხოტი-სნო-ახალციხე-ჯუთას გზის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის მიზნით ადმინისტრაციული წარმოების დაწყების შესახებ
04 ივნ, 2020 17:47:20
ბრძანება, განსაკუთრებული სახელმწიფოებრივი და საზოგადოებრივი მნიშვნელობის პროექტის - შიდასახელმწიფოებრივი მნიშვნელობის აჩხოტი-სნო-ახალციხეჯუთას საავტომობილო გზის კმ3.4-კმ8.4 მონაკვეთის რეაბილიტაციის პროექტით გათვალისწინებული გზის განთვისების ზოლში მოქცეული მიწის ნაკვეთების ფაქტობრივი მდებარეობის დადგენის მიზნით ადმინისტრაციული წარმოების დაწყების შესახებ.

Order on the Commencement of Administrative Proceedings to Determine the Factual Location of Land Plots Included in the Right-of-way of the Achkhoti-Sno-Akhaltsikhe-Juta Road
04 June, 2020 17:47:20
Order on the commencement of administrative proceedings for the purpose of determining the actual location of the right-of-way of land plots envisaged by the rehabilitation project of the km3.4-km 8.4 section of the Achkhoti-Sno-Akhaltsikhe-Juta road of special state and public importance.