09 დეკ, 2019 17:22:45
10 დეკემბერს, 10:30  საათზე, სასტუმრო „რედისონ ბლუ ივერიაში“ საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ორგანიზებით, "მეგზევის დღე" აღინიშნება.
ღონისძიების ფარგლებში გამართულ კონფერენციაზე, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის წლის ანგარიშს წარადგენენ და დამსახურებული მეგზევეები დაჯილდოვდებიან.
ღონისძიებას დაესწრებიან: საქართველოს ვიცე-პრემიერი, საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრი მაია ცქიტიშვილი, მინისტრის პირველი მოადგილე, საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარე ირაკლი ქარსელაძე, საკანონმდებლო და აღმასრულებელი ხელისუფლების წარმომადგენლები, ქართული საგზაო სექტორის წარმომადგენლები და სხვა მოწვეული სტუმრები.

09 December, 2019 17:22:45
Road Engineers professional day, organized by the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia and Roads Department of Georgia will be celebrated on December 10, at 10:30 at Radisson Blu Iveria hotel.
At a conference, hold within an event Roads Department will present its annual report and award merited road engineers.
Attendees of the conference: Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia Maya Tskitishvili, First Deputy Minister, Chairman of Roads Department Irakli Karseladze, representatives of legislative and executive government, representatives of the Georgian road sector and other invited guests.