14 აგვ, 2019 17:45:29
ხვალ, 15 აგვისტოს, 11:00 საათზე საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროში, ქვეშეთი-კობის საავტომობილო გზის 13 კმ-იანი მონაკვეთის (ლოტი II)  მშენებლობისთვის გამოცხადებულ საერთაშორისო ტენდერში გამარჯვებულ კომპანია “China Railway 23rd Bureau Group Co”- სა და საავტომობილო გზების დეპარტამენტს შორის ხელშეკრულება გაფორმდება.
ღონისძიებაში მონაწილეობენ: საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრატსრუქტურის მინისტრის პირველი მაოდგილე, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარე ირაკლი ქარსელაძე, თავმჯდომარის მოადგილე ალექსანდრე თევდორაძე, კომპანია  “China Railway 23rd Bureau Group Co”-ს ვიცე-პრეზიდენტი ტიან ბაოჰუა და კომპანია  “China Railway 23rd Bureau Group Co”-ს საქართველოში მუდმივმოქმედი ფილიალის გენერალური მენეჯერი იანგ იუბინი

14 August, 2019 17:45:29
Tomorrow, on August 15, at 11:00 a.m.  Roads Department of Georgia and winner of international bidding – “China Railway 23rd Bureau Group Co.Ltd” will sign the contract for construction of 13 km long Kvesheti-Kobi road (LOT II) at the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia.
Participants of the event: First Deputy Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia, Chairman of Roads Department Irakli Karseladze, Deputy Chairman Aleksandre Tevdoradze, Tian BaoHua, Vice President of China Railway 23rd Bureau Group Co. Ltd and Yang Youbin, General Manager of Constant Department (Branch) of China Railway 23rd Bureau Group Co. Ltd.