ქვეშეთი-კობის გზის მშენებლობის საჯარო განხილვა
2019 წლის 6 მარტს, 13:00 საათზე, დუშეთის მინუციპალიტეტში, სოფელი კაიშაურების საჯარო სკოლის შენობაში, საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი ქვეშეთი-კობის გზის მშენებლობის პროექტის, მიწის შესყიდვისა და განსახლების გეგმის საჯარო განხილვას გამართავს, შეხვეედრის მიზანია დაგეგმილ სამუშაოთა ზემოქმედების არეალში მოქცეული ადგილობრივი მოსახლეობის ინფორმირება პროექტის თაობაზე.
შეხვედრას დაესწრებიან: საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის, საპროექტო ორგანიზაციის, დუშეთის მუნიციპალიტეტის მერის წარმომადგენლები და ადგილობრივი მოსახლეობა.

01 March, 2019 14:53:20
On March 6, 2019, 13:00 Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia will held a meeting to discuss Kvesheti-Kobi road construction project, land acquisition and resettlement issues with local population. The venue of the public discussion is a Public School of village Kaishaurebi, Dusheti municipality. The main objective of the meeting is to deliver information about the project to project-affected population.
The meeting will be attended by: representatives of Roads Department, Design Company, Dusheti Municipality City Hall and local population.