ქალაქ ხაშურთან 26 იანვარს ღამის საათებში შეზღუდვები დაწესდება
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს, საავტომობილო გზების დეპარტრამენტის ინფორმაციით,  2019 წლის 26 იანვრის 00:00სთ-დან 05:00სთ-მდე, სს „საქართველოს რკინიგზა” გეგმავს საერთაშორისო მნიშვნელობის თბილისი-სენაკი-ლესელიძის (რუსეთის ფედერაციის საზღვარი) საავტომობილო გზის კმ131 მონაკვეთზე, ლიხი-ხაშურის დაზიანებული სარკინიგზო ხიდის შეკეთების სამუშაოებს, რისთვისაც საჭიროა, დროის აღნიშნულ პერიოდში, სავალი ნაწილის დროებითი ჩაკეტვა, ორჯერ, შუალედურად 30-30 წუთის განმავლობაში.
ავტოტრანსპორტის მოძრაობის დაკეტვა განხორციელდება თანდართული დროებითი მოძრაობის ორგანიზაციის სქემის შესაბამისად, საპატრულო პოლიციის უშუალო ზედამხედველობით და კოორდინაციით.

Restrictions to be Imposed near Khashuri City during Night of January 26
According to Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia, JSC Georgian Railway plans to repair the damaged Likhi-Khashuri rail bridge at km131 section of Tbilisi-Senaki-Leselidze (border of Russian Federation) international road. The mentioned works are scheduled on January 26, 2019. Accordingly, traffic will be restricted from 00:00 to 05:00. The carriageway will be closed temporary, only twice for 30 minutes.
Traffic movement restriction will be conducted pursuant to enclosed temporary traffic management scheme, by direct supervision and coordination of the Patrol Police.