05 ნოე, 2018 17:23:23
06 ნეომბერს, 11:00 საათზე, სასტუმრო „ჰოლიდეი ინ თბილისი“-ში, საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტრო და საავტომობილო გზების დეპარტამენტი დიპლომატიურ კორპუსს, ბიზნეს ასოციაციებსა და დონორ ორგანიზაციებს, საერთაშორისო მნიშვნელობის მასშტაბური პროექტის, რიკოთის საუღელტეხილო გზის, ჩუმათელეთი-ხევის მონაკვეთის მშენებლობის შესახებ პრეზენტაცია წარუდგენს. აღნიშნული მონაკვეთის მშენებლობაზე ტენდერი უახლოეს დღეებში გამოცხადდება.
ღონისძიებაში მონაწილეობენ: ვიცე-პრემიერი საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრი მაია ცქიტიშვილი, მინისტრის პირველი მოადგილე, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარე ირაკლი ქარსელაძე, დიპლომატიური კორპუსის, ბიზნეს ასოციაციებისა და სამშენებლო კომპანიის წარმომადგენლები.

05 November, 2018 17:23:23
On November 06, at 11:00 am, the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia and Roads Department will submit a presentation on construction of Chumateleti-Khevi section of Rikoti pass road, under large-scale international project, to diplomatic corps, business associations and donor organizations. The bidding on construction of the mentioned section will be announced in the next few days.
The event will be attended by Vice Premier and Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia Mrs. Maya Tskitishvili, First Deputy Minister and Chairman of Roads Department Irakli Karseladze, representatives of diplomatic corps, business associations and construction companies.