გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარემ 2 ახალი მოადგილე დანიშნა
საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარის მოადგილეებად,  გიორგი წერეთელი და კობა გაბუნია დაინიშნენ.
გიორგი წერეთელი, ამ დრომდე საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურში, სადაზღვევო ნორმატივებისა და საერთაშორისო ურთიერთობების სამმართველოს უფროსის პოზიციაზე მუშაობდა, კობა გაბუნია კი შპს „ელიტა ბურჯი“-ს კომერციული დირექტორი იყო. თავმჯდომარის ახალ მოადგილეებს აქვთ როგორც საჯარო, ისე კერძო სექტორში მუშაობის გამოცდილება.
ირაკლი ქარსელაძე რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრის პირველი მოადგილე და საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარეა.
მას 5 მოადგილე ჰყავს - ნუგზარ გასვიანი, ალექსანდრე თევდორაძე, ლევან კუპატაშვილი, გიორგი წერეთელი და კობა გაბუნია.

27 April, 2018 16:14:00
Giorgi Tsereteli and Koba Gabunia have been appointed as Deputy Chairmen of Roads Department of Georgia.
Until now, Giorgi Tsereteli worked for the State Insurance Supervision Service of Georgia as a Head of Insurance Regulations and International Relations Division, while Koba Gabunia worked as a Commercial Director of Elita Burji Ltd.  New Deputies have work experience in both public and private sectors.
Irakli Karseladze is First Deputy Minister of Regional Development and Infrastructure and Chairman of Roads Department.