21 თებ, 2018 18:53:50
ხვალ, 22 თებერვალს, 10:00 საათზე, სასტუმრო „რუმს ჰოტელ თბილისში“, მსოფლიო ბანკის სამუშაო შეხვედრა გაიმართება. შეხვედრაზე, აღმოსავლეთ-დასავლეთის ჩქაროსნული ავტომაგისტრალის მოვლა-შენახვისა და ექსპლუატაციის საკითხებზე იმსჯელებენ.
ღონისძიებაში მონაწილეობენ: რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრის პირველი მოადგილე ირაკლი მატკავა, მსოფლიო ბანკის ტრანსპორტის სპეციალისტი აიმენ ოსმან ალი, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარე გიორგი სეთურიძე, დონორი ორგანიზაციების, ფინანსთა სამინისტროს, ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს, საპარტნიორო ფონდისა და სხვა უწყებების წარმომადგენლები.

21 February, 2018 18:53:50
A working meeting of the World Bank will be held in Rooms Hotel Tbilisi, tomorrow, on February 22, at 10:00. At the meeting, maintenance and operational issues of the East West Highway will be discussed.
The event will be attended by: First Deputy Minister of Regional Development and Infrastructure Irakli Matkava, Transport Specialist of the World Bank Aimen Osman Ali, Chairman of Roads Department George Seturidze, representatives of donor organizations, Ministry of Finance, Ministry of Economy and Sustainable Development, Partnership Fund and other agencies.