გიორგი სეთურიძემ ქობულეთში ხეების დარგვის აქციაში მიიღო მონაწილეობა
საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარემ, გიორგი სეთურიძემ ქობულეთის მუნიციპალიტეტის წარმომადგენლებთან ერთად, ხეების დარგვის აქციაში მიიღო მონაწილეობა.
პირველ ეტაპზე, ქობულეთში 500 ძირი კაკლის ხე დაირგვება. ნერგები მუნიციპალიტეტს, საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტმა გადასცა და 150 ძირი ქობულეთის გამწვანების სამსახურმა ფიჭვნარის ზოლში უკვე დარგო. დანარჩენი ნერგები, ეტაპობრივად როგორც ქალაქის ტერიტორიაზე, ასევე ქობულეთი-ბათუმის დამაკავშირებელი მაგისტრალის მიმდებარედაც დაირგვება.
აჭარაში, აპრილის ბოლომდე სულ 3000 ძირი კაკლის ხის დარგვა იგეგმება,  ხეები დაირგვება როგორც საავტომობილო გზების გასწვრივ, ასევე დაურიგდება ადგილობრივ მოსახლეობას.

George Seturidze participated in a tree planting campaign in Kobuleti
Chairman of Roads Department of Georgia George Seturidze together with the representatives of Kobuleti Municipality participated in a tree planting campaign.
At the first stage, a total of 500 walnut trees will be planted in Kobuleti. Roads Department of Georgia handed the Municipality tree saplings and the Kobuleti Greening Service has already planted 150 tree saplings in a pine tree line. Remaining saplings will be planted step by step on the territory of the town as well as adjacent to Kobuleti-Batumi connecting highway.
A total of 3000 walnut saplings will be planted in Adjara by the end of April. Trees will be planted along the road as well as will be distributed to the local residents.