08 ნოე, 2015 11:19:00
E-60 ჩქაროსნული გზატკეცილის ქუთაისის შემოსავლელი-სამტრედიის გზის მშენებლობის პროექტის ფარგლებში, ბოლო ეტაპის გეგმიური სამუშაოების შესრულების მიზნით, მიმდინარე წლის 8 ნოემბრის ღამის 23:00 სთ-დან 14 ნოემბრის დილის 08:00 სთ-მდე  აღნიშნულ გზაზე დროებით იკრძალება ავტოტრანსპორტის მოძრაობა. ავტოტრანსპორტის მოძრაობა გადაერთვება საერთაშორისო მნიშვნელობის თბილისი-სენაკი-ლესელიძის საავტომობილო გზის ძველ მიმართულებაზე ქ. ქუთაისის გავლით.
ავტოტრანსპორტის მოძრაობის რეგულირება განხორციელდება შსს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტთან №2018-2392244 29.10.2015წ. წერილით შეთანხმებული დროებითი მოძრაობის ორგანიზაციის სქემის შესაბამისად.

08 November, 2015 11:19:00
Kutaisi bypass-Samtredia road shall be temporarily closed from 23:00pm of November 8, 2015 till 08:00 am of November 14, 2015 due to scheduled works considered by the last stage of Kutaisi bypass-Samtredia road construction project.
Traffic shall be diverted to the old route of Tbilisi-Senaki-Leselidze international road through Kutaisi city.
Traffic will be regulated according to temporal traffic flow organization scheme, which is agreed with the Patrol Police Department by the letter No. 2018-2392244 29.10.2015