19 ოქტ, 2015 17:52:00
თბილისი-სენაკი-ლესელიძის საავტომობილო გზის 88-ე კმ-ზე მდებარე გორის საავტომობილო გვირაბში (ხაშური-თბილისის მიმართულება) გაწმენდითი და ელექტრო-მექანიკური მოწყობილობების პროფილაქტიკური სამუშაოების ჩატარებასთან დაკავშირებით, მიმდინარე წლის 20 ოქტომბრის დილის 09:00 საათიდან საღამოს 19:00 საათამდე, აღნიშნულ (მარცხენა) გვირაბში იკრძალება ავტოტრანსპორტის მოძრაობა. ხაშური-თბილისის მიმართულებით მოძრავი ავტოტრანსპორტის ნაკადი გადაერთვება  გვირაბების შემოსავლელ გზაზე, ხოლო თბილისი-ხაშურის მიმართულებით ავტოტრანსპორტი იმოძრავებს არსებულ რეჟიმში, მარჯვენა გვირაბის გავლით.
აღნიშნული რეჟიმით მოძრაობა განხორციელდება საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტთან 2015 წლის 19 ოქტომბრის (#20/8-2294262) შეთანხმებული ავტოტრანსპორტის ნაკადის დროებითი მოძრაობის ორგანიზაციის სქემის შესაბამისად.

19 October, 2015 17:52:00
Due to clearing and prophylactic works of electro-mechanical devices in Gori tunnel (Khashuri-Tbilisi direction) located at km88 of Tbilisi-Senaki-Leselidze road, traffic will be forbidden at mentioned (left) tunnel on October 20, 2015 from 9:00 AM till 7:00 PM. Transport stream moving toward Khashuri-Tbilisi direction will be diverted to bypass road of tunnels and traffic in the direction of Tbilisi-Khashuri will be conducted according to the existing regime, through right tunnel.
Mentioned traffic regime will be conducted in compliance with the temporary traffic management scheme agreed with the Patrol Police Department on October 19, 2015 (No.20/8-2294262).