განცხადება საჯარო განხილვის შესახებ
2015 წლის 17 სექტემბერს 14:00 საათზე, გურჯაანის მუნიციპალიტეტის გამგეობის ადმინისტრაციულ შენობაში (მის: ნონეშვილის ქ. №13)   გურჯაანი-ბაკურციხის შემოვლითი გზის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშის საჯარო განხილვა გაიმართება. შეხვედრის მიზანია დაგეგმილი სამუშაოების ზემოქმედების არეალში მოქცეული ადგილობრივი მოსახლეობის ინფორმირება.
საზოგადოების წარმომადგენლებს, დაგეგმილ საქმიანობასთან დაკავშირებული დოკუმენტაციის გაცნობის საშუალება ექნებათ საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ვებ- გვერდზე www.georoad.ge და შემდეგ მისამართებზე:

08 September, 2015 00:00:00
Roads Department of Georgia makes this announcement to the attention of stakeholders that public consultation on Environmental and Social Impact Assessment of Reconstruction of Gurjaani-Bakurtsikhe Bypass Road Kakheti Regional Roads Improvement Project and  Third Secondary and  Local Roads Project is planned to be held at the Gurjaani Municipality (Address: Noneshvili str. №13) 17 September, 2015 at 14:00.
Electronic version of the documents is available at the web page of Roads Department: www.georoad.ge the hard copy of above mentioned document will be available at below mentioned addresses: