საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარედ ვაჟა ფანჩულიძე დაინიშნა
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულების - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარედ საქართველოს პრემიერ-მინისტრის  2014 წლის 24 ივლისს №246  ბრძანებით ვაჟა ფანჩულიძე დაინიშნა.
მან აღნიშნულ თანამდებობაზე დავით შავლიაშვილი შეცვალა. შავლიაშვილმა პოსტი მას შემდეგ დატოვა, რაც საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა  იგი რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრად წარადგინა.
ვაჟა ფანჩულიძე თავმჯდომარედ დანიშვნამდე საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტის თავმჯდომარის მოადგილე იყო.

Mr. Vazha Panchulidze has been appointed as the Chairman of Roads Department of Georgia
Based on decree No.246 issued by the Prime Minister of Georgia on 24th July 2014, Mr. Vazha Panchulidze  has been appointed as the Chairman of Roads Department of the Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia.
He has changed Mr. Davit Shavliashvili at mentioned position. Mr. Shavliashvili left his post after being nominated by the Prime Minister of Georgia as the Minister of Regional Development and Infrastructure.
Mr. Vazha Panchulidze, prior to appointment as the Chairman, held the position of the Deputy Chairman of Roads Department of Georgia.