ხვალიდან მდინარე ლიახვის ხიდზე გეგმიური სამუშაოები იწყება
თბილისი-სენაკი-ლესელიძის საავტომობილო გზის 85 კმ-ზე მდინარე ლიახვზე არსებულ სახიდე გადასასვლელზე ხვალიდან გეგმიური სამუშაოები იწყება, რის გამოც 17 ივნისიდან 27 ივნისამდე  ლიახვის ხიდზე აიკრძალება ყველა სახის ავტოტრანსპორტის მოძრაობა.
ხაშური-თბილისის მიმართულებით მოძრავი ავტოტრანსპორტის ნაკადი გადაერთვება თბილისი-ხაშურის მიმართულებით არსებულ სახიდე გადასასვლელზე და მოძრაობა განხორციელდება ორმხრივ რეჟიმში.
აღნიშნული რეჟიმით მოძრაობა განხორციელდება საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტთან 2013 წლის 15 აპრილს (#20/11-701494) შეთანხმებული ავტოტრანსპორტის ნაკადის დროებითი მოძრაობის ორგანიზაციის სქემის შესაბამისად.

Tomorrow, planned works shall begin at Liakhvi Bridge that is located at km85 of Tbilisi-Senaki-Leselidze road. Therefore movement on  Liakhvi bridge will be forbidden for all mode of transport from June 17 till June 27, 2014.
Traffic flow moving towards Khashuri-Tbilisi will be diverted to the bridge of Tbilisi-Khashuri direction and two-way traffic will be provided.
Respective traffic movement will be regulated according to temporal traffic flow organization scheme (No: 20/11-701494) agreed with the Patrol Police Department on April 15, 2013.